4:05 pm - Pazar Eylül 21, 2014
Sponsorlu bağlantılar

2013 Akrep Burcu Aşk Nuray Sayarı

Cuma, 9 Kasım 2012, 23:50 | Yaşam | 0 Yorum
by admin
Sponsorlu bağlantılar
Nuray Sayarı Akrep Burcu Aşk Hayatı 2013
Akrep Burcu Aşk 2013

2013 Yılında Akrep Burcunun Aşk Hayatı Nasıl Olacak?

2013 Akrep Burcu Aşk Nuray Sayarı Yorumu

Hayata yepyeni bir gözle bakacaksınız! Bu yıl hayattan daha fazla keyif almak isteyecek ve mutluluğunuzu arttıran gelişmelerle karşılaşacaksınız. 2013 yılının yarısında beklentilerinizin artması yüzünden daha çok mücadele etmek zorunda kalabilirsiniz. Beklenmedik anlarda ortaya çıkan olaylar tepkilerinizi şiddetli bir biçimde ortaya koymanıza neden olabilir. Veya sevdiğinizin beklemediğiniz bir davranışıyla karşılaşabilir bunun karşılığını şiddetli bir biçimde verebilirsiniz.

Sakin ve serinkanlı davranmaya, olayları büyütmemeye özen göstermelisiniz. Aslında Mayıs ayından itibaren enerjinizi aşk hayatınıza ve mutluluğunuza odaklayacaksınız. Daha fazla özgürlük arayabilir ve sıra dışı bir aşk yaşamak isteyebilirsiniz. Birden bire başlayan ve sizi çok mutlu edecek bir aşkın ortasında kendinizi bulabilirsiniz. Bu aşk, radikal kararlar vermenize neden olabilir. Devam eden ilişkinizi bitirebilir veya aşkınızı daha da ileri boyutlara götürebilirsiniz. Bu yıl yaşayacaklarınız hayatınıza yepyeni bir gözle bakmanızı sağlayabilir.

Yorum Yazın

Sponsorlu bağlantılar

Gizlilik ve İletişim

Sitemizde hiçbir şekilde illegal içeriklere yer verilmez. 2013mersin.net sitemizle ilgili olarak telif hakkı iddiasında bulunan kişi ya da kurumlar 2013mersinnet[a]gmail.com   adresine e-posta atabilirler.

Site yazarlarımızdan kaynaklı ihlal içeren yazılar, uyarı yapıldığı sürece derhal kaldırılacaktır. Detay için tıkla >> Gizlilik Politikası

Dost Siteler