2:09 pm - Cumartesi Eylül 1, 0969
Sponsorlu bağlantılar

2012 YGS Birincisi Abdullah Coşkun Konya

Cuma, 20 Nisan 2012, 11:45 | Yaşam | 0 Yorum
by admin
Sponsorlu bağlantılar

2014 YGS Birincisi Abdullah Coşkun Kimdir Konya – YGS Türkiye 1. Si Abdullah Coşkun

Abdullah Coşkun resimleri konya, konya ygs şampiyonu Abdullah Coşkun, ygs 1.si osmaniye Abdullah Coşkun kimdir

2014 yılı ygs sınav sonuçları 20 nisan cuma günü sabah saatlerinde 06:00 dan itibaren açılandı ve merak edilen bir diyer konuda 2014 yılı ygs şampiyonunun nerden çıkacağıydı.Bu sene ygs şampiyonu iki ilden çıktı.

YGS Türkiye birincisi, üniversite sınavlarına Konya Sabah Dershaneleri’nde hazırlanan Merve Eğitim Kurumları Büyükkoyuncu Fen Lisesi öğrencisi Abdullah Coşkun oldu.

Coşkun, YGS’de soruların hepsini eksiksiz cevaplayarak 500 tam puanla Osmaniye’deki Sümeyye Nur Satin’le birlikte YGS Türkiye birincisi oldu.

Ankara Fen Lisesi’nden Fırat Özçelik YGS-1, YGS-2, YGS-6 puan türlerinde; İstanbul Kabataş Lisesi’nden Serdar Akkol YGS-3, YGS-4, YGS-5 puan türlerinde ikinci oldu.

Özel Nilüfer Fen Lisesi’nden Fatih Furkan Yılmaz YGS-1, YGS-2, YGS-4′de üçüncü oldu. YGS-3 ve YGS-5′te üçüncü Ankara Fen Lisesi’nden Fırat Özçelik, YGS-6 puan türünde ise üçüncü Amasya Macit Zeren Fen Lisesi’nden Melikşah Safa Üçok olarak belirlendi.

Dördüncü sırada yer alan öğrenciler ise YGS-1, YGS-2′de Amasya Macit Zeren Fen Lisesi’nden Melikşah Safa Üçok, YGS-3′de Özel Nilüfer Fen Lisesi’nden Fatih Furkan Yılmaz, YGS-4′de Ankara Fen Lisesi’nden Fırat Özçelik, YGS-5′de İstanbul Galatasaray Lisesi’nden Rengim Aykan Öztürk ve YGS-6′da Özel Sakarya Işık Fen Lisesi’nden Şule İdacı oldu.

YGS birincisi Abdullah Coşkun: 2 yıldan beri çok düzenli bir şekilde çalıştım

YGS Türkiye birincisi, üniversite sınavlarına Konya Sabah Dershaneleri’nde hazırlanan Merve Eğitim Kurumları Büyükkoyuncu Fen Lisesi öğrencisi Abdullah Coşkun oldu.

Coşkun, YGS’de soruların hepsini eksiksiz cevaplayarak 500 tam puanla tek başına YGS Türkiye birincisi oldu. Coşkun, “Bu başarının gelmesinde okulumuzun, dersanemizin ve öğretmenlerimizin çok büyük emeği var. 2 yıldan beri çok düzenli bir şekilde çalışıyoruz. Bu emeğin karşılığını aldığımız için de çok mutluyuz. Bu başarıyı ben kazanmış olabilirim, ama sınıfımdan herkes kazanabilirdi. Şimdi kürsüde ben duruyorum, ama tüm arkadaşlarım bu başarıyı hak ediyordu. Ailem bu konuda işi bana bıraktı. Bana gerekli ortamı hazırladılar. Ben çalıştım. Onların hep desteğini gördüm.” diye konuştu.

Yorum Yazın

Sponsorlu bağlantılar

Gizlilik ve İletişim

Sitemizde hiçbir şekilde illegal içeriklere yer verilmez. 2013mersin.net sitemizle ilgili olarak telif hakkı iddiasında bulunan kişi ya da kurumlar 2013mersinnet[a]gmail.com   adresine e-posta atabilirler.

Site yazarlarımızdan kaynaklı ihlal içeren yazılar, uyarı yapıldığı sürece derhal kaldırılacaktır. Detay için tıkla >> Gizlilik Politikası