2012 PYBS Sonuçları Açıklandı mı MEB Tıkla Öğren

231

Parasız Yatılılık ve Bursluluk Sınavı Sonuçları PYBS 3 Ağustos 2014 Cuma Günü Açıklanacaktır ….

2014 PYBS Sonuçları Açıklandı mı – Tıkla Öğren

2014 Bursluluk Sınav Sonuçları Açıklanıyor tıkla Öğren

2014 PYBS Sonuçları Açıklandı mı - tıkla öğrenİlköğretim 5. 6. 7.  9. .10. ve 11.  sınıflara yönelik 2014 PYBS (Parasız Yatılılık ve Bursluluk Sınavı ) 10 Haziran 2014 tarihinde yapılacak.  2014 PYBS Bursluluk sınavı sonuçları 3 Ağustos 2014 tarihinde açıklanacak.  Önceki  ismiyle Devlet Parasız Yatılılık ve Bursluluk Sınavı ( DPY ) olan PYBS (Parasız Yatılılık ve Bursluluk Sınavı ) 10 Haziran Pazar günü yapılacak. PYBS – YİBO sonuçları 3 Ağustosta açıklanacak. 2014 PYBS sonuçları hangi tarihte açıklanacak.

Bursluluk Sınavı Sonuçları için tıklayınız

Sınav Soru ve cevapları yayınlandı. Aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz

2014 PYBS – Bursluluk Puan Hesaplaması için tıklayınız.

Bursluluk Sınavı Sonuçları 3 Ağustos 2014 tarihinde açıklanacak ve bu sayfada bilgizamani.net sitemizde olacak. 
Share.

About Author

231 yorum

 1. Kardesimm bu sene sınava girdi ve 6.sınıff. 426,652 puan aldııı ama açıklamada hiçbişeyy yazmıyo bu ne demek oluyooo?

  • arkadaşlar 7. sınıf pybs sonuçlarında sizde de mi açıklamada ne kazandı ne de kazanamdı yazıyo acil cevap verin lütfen ???

 2. arkadaşlar ben bu sene 7 ye geçtim geçen sene kazanamamıştım ama bu sene 453 puanla kazandım kazanan arkadaşlarımı tebrik ediyorum kazanamayanlar da hiç üzülmesin her sene giriyoruz sonuçta ben barajı 450 puanın üzerinde olarak biliyorum

 3. K_A_Z_A_N_D_I_M on

  BU SENE KAZANAMAYANLAR İNŞALLAH SENEYE KAZANIR..
  BEN DE GEÇEN SENE KAZANAMAMIŞTIM :(..
  AMA BUSENE KAZANDIM..:)

 4. Aleyna avclr on

  Ya bu nasıl bir devlettir ya. Bide demokrasi diye ortalıkta geziniyoz .Nahh demokrasi nah eşitlik .! Neden öğretmen cocukları bu kadar ayrıcklı ? Onların yuzunden kazanamıyorum. 436 puanla kazanamadım yaa.. bide baraj 400 dü . kim koyuyorsa bu kuralı Allah belalarını versn. Ailemn durumu kötü onlarn yuzunden kazanamadım. Hakkımı helal etmiyrm ..!!!!!

 5. Ben bu sınavı kazan mak için gecemi gündüzüme katdım bu sınavı kazan mak için. ben köyden ilçeye özel olarak babam getirip götürüyo ben bu sınavı kazanmakiçin o kadar ugraştımkı tenefüslere çıkmadım tes çözdüm bazen olduki ödevimi bile yapamadım sırf o sınavı kazan mak için. okadar çok hayalım vardıkı sınav belli oldugunda aylarca hayal ettigim bütün hayallerim bir dakkikadayerle bir oldu benbu yazıyı yazarkenbile göz yaşlarımı tutamadım.

  • kazanmış olmama rağmen yorumları görünce cidden üzüldüm. ben de haksızlık olduğunu düşünüyorum gecen yıl kazanamamıştım ve üzülmüştüm, sizi anlıyorum yani…. bir dahaki yıl umarım daha iyi olur sizin icin.

 6. Nasıl bir sınav bu söylermisiniz 415 alan bir arkadaş sınavı kazanıyorda 426.682 aldıgım halde kazanamıyorum onun benden ne üstünlügüvar benim suçumne imam kızımı yoksa her hangi bir çocuk olmamı

 7. pardon berki abi haklısın abim kusuruma bakma öğretmen çocuklarını kıskanıyorum bir daha olmaz abim ben tenekeyim karabibet tuzum lafı tedim sustum bit daha öyle şey yaparsam gs olsun

 8. Dün gece hiç uyumadım ve sabah yayınladılar çok sinirlendim ama 461,452 ile kazandığımı öğrenince o sinirim gitti şu an çok mutluyum KAZANDIMMM !!!

Sorunuzu veya Yorumunuzu Aşağıdan Hemen Yazabilirsiniz