Gündeme Farklı Bakış - 2013 Mersin

-
Sponsorlu bağlantılar
Sponsorlu bağlantılar

2014 LYS Soru Kitapçıkları ve 2014 LYS Cevap Kağıtları yayınlandı. 2014 LYS’ye giren adaylar aşağıda verdiğimiz bağlantılar yardımıyla 2014 LYS soru kitapçıklarını inceleyebilirler. Aynı zaman lys cevap kağıdı görüntüleyebilirler.İşte 2014 LYS Cevap Kağıtlarınız ve Soru Kitapçıklarınız :

2014-LYS soru kitapçıkları ve cevap kâğıtlarını ÖSYM’nin internet sitesinde yayınlandı.

LYS’de 200 bin adayın puan hesaplamasında hata iddiası sonrası ÖSYM ‘İnceledik, hata yok’ açıklamasında bulunmuştu.Tartışmaların sürerken ÖSYM, LYS’ye giren adayların, soru kitapçıkları ve cevap anahtarlarına ulaşmalarını sağlayan bir paylaşım yaptı. ÖSYM internet sitesinden 2014-Lisans Yerleştirme Sınavları (2014-LYS) Soru Kitapçıkları İle Cevap Kâğıtları’nı yayınladı.

CEVAP ANAHTARLARINIZA ULAŞMAK İÇİN TIKLAYIN

KİTAPÇIĞINIZDAKİ SORULARA ULAŞMAK İÇİN TIKLAYIN

Lys cevap kağıtlarıAdaylar kendi cevap kâğıtlarının görüntüsünü, ÖSYM’nin internet adresinden T.C. Kimlik Numaraları ve şifreleri ile edinebilecek. Ayrıca; sınavda kendi cevap kâğıtlarına kodladıkları soru kitapçığı numarasına ve bu kitapçıkta yer alan sorulara da http://skgs.osym.gov.tr internet adresinden T.C. Kimlik Numaraları ile erişebilecekler.

Adaylar, sisteme giriş yaptıktan sonra, ilgili sınavı ve görüntülemek istedikleri soru numarasını seçtiklerinde ekranda soru kökünü, cevap seçeneklerini ve sorunun doğru cevabını görebilecek.

bilgizamani.net

Kategori: Yaşam


Facebook FriendFeed Twitter RSS Beslemesi

Mersin 2013-2014 |

Copyright © 2012 Bilgi Zamanı
sitemap Reklam Gizlilik Politikası