12:12 pm - Perşembe Ağustos 28, 2014
Sponsorlu bağlantılar

2012 İcra Katibi Alımı Ne Zaman

Perşembe, 29 Mart 2012, 13:59 | Yaşam | 0 Yorum
by admin
Sponsorlu bağlantılar

İcra Katibi Alım Tarihleri 2014

İcra Katibi Alımı ve Başvuruları

2014 İcra Katibi Alımı Ne Zaman?Merhaba arkadaşlar bildiğiniz gibi 2014 Ocak ayı sonunda 4448 icra katibi alınacak haberi çıktı. Söz konusu personel alımıyla ilgili tasarı hala mecliste. Ayrıca Adalet Bakanlığı’nın icra katibi alımlarıyla ilgili yapmış olduğu bir açıklama verdiği bir tarih yok. Dün bir sitenin facebook sayfasında arkadaşların yazdığına göre alım 4 5 ay sonra yapılacakmış. Bu yönde duyum bilgi alan var mı? Bu bilginin kaynağı ve doğruluğu nedir? Tasarı meclisten ne zaman geçecek? Tasarıda alınacak icra personeli sayısında ve sınava başvuru şartlarında değişiklik yapılabilir mi? İcra katibi alımlarında Adalet mezunlarına öncelik sağlanacak mı? Bu konularda bilgi alışverişinde bulunalım. İcra katipliği sınavlarına başvuracak herkese başarılar..

2014 İcra Katipleri Ne Zaman Alınacak

Yorum Yazın

Sponsorlu bağlantılar

Gizlilik ve İletişim

Sitemizde hiçbir şekilde illegal içeriklere yer verilmez. 2013mersin.net sitemizle ilgili olarak telif hakkı iddiasında bulunan kişi ya da kurumlar 2013mersinnet[a]gmail.com   adresine e-posta atabilirler.

Site yazarlarımızdan kaynaklı ihlal içeren yazılar, uyarı yapıldığı sürece derhal kaldırılacaktır. Detay için tıkla >> Gizlilik Politikası