2:09 pm - Çarşamba Eylül 1, 7554
Sponsorlu bağlantılar

12. Sınıf Takdir Teşekkür Hesaplama

Perşembe, 12 Ocak 2012, 20:03 | Yaşam | 6 Yorum
by admin
Sponsorlu bağlantılar

2013 – 2014 Eğitim Öğretim yılın ilk döneminin sonuna yaklaşırken 12. sınıf öğrencileri için takdir ve teşekkür hesaplamasının nasıl yapılacağını anlatalım. Öncelikle, “Neden otomatik hesaplama programı ( robotu ) yok ?” diye soran öğrencilere cevabımız : Her lisedeki ders programı ve ders saatleri aynı olmadığından dolayı sizlere kendiniz hesaplayabilmeniz için yöntemi anlatma gereği duyduk. ( Lise 4 ) 12. Sınıf takdir teşekkür hesaplama işlemi şu şekilde yapılır:

 

>> Dönem sonunda her dersin ortalaması alınarak dersin haftalık ders saati ile çarpılır. Derslerin ortalaması e-okul sayfanızda da yazmaktadır. Daha sonra çarpım sonuçları derslerin haftalık ders saatleri toplamına bölünür. Çıkan sonuç :-Derslerin her biri 45.00 puandan aşağı olmamak şartı ile tüm derslerin dönem ağırlıklı puan ortalaması 70. 00-84 .99 olanlar Teşekkür;-85.00 puan ve yukarı olanlar takdir alırlar.

12. Sınıf Teşekkür Hesaplama 2013 2014, Lise 1 Takdir teşekkür Hesaplama , 12. Sınıf Takdir teşekkür Hesabı, Lise 4′te Takdir Teşekkür Nasıl Hesaplanır , 12. Sınıflar İçin Takdir Teşekkür Hesaplama Formülü 2013 2014 , Takdir Belgesi Teşekkür Belgesi 12. Sınıf Hesaplama Robotu

12. Sınıf Takdir Teşekkür Hesaplama Konusunda Merak Ettiğiniz Hususları Aşağıdaki Yorum Kutucuğu Aracılığıyla Anında Bizlere İletebilirsiniz ..

6 yorum yazılmış, sizde hemen aşağıdan yorum yazabilirsiniz "12. Sınıf Takdir Teşekkür Hesaplama"

 1. gökhan diyor ki:

  taktir tam puandan

 2. mehtap diyor ki:

  bu hesaplamayı yuvarlayarak yapıyor doğrumudur acaba böle yapması.meb de mi böle yapıyor

 3. sofi diyor ki:

  nasıl hesaplanır

 4. mert aydınşakir diyor ki:

  mrb toplam 29 ders görüyoruz fakat rehberlik ve bir tane daha ders boş onlarıda bölerken sayıyormuyuz?teşekkürler . Yönetici: Hayır, sadece sınavı olan ve not verilen dersleri hesaplıyorsunuz.

 5. DENİZ diyor ki:

  aynen nasıl hesaplaya biliriz?

 6. sevgi ? diyor ki:

  bunu biz de biliyoruz iyi güzel de biz staj görüyoruz haftada 3 saat ama nasıl hesaplanacağı hakkında bir fikrimiz yok.! nasıl olacak ?

Yorum Yazın

Sponsorlu bağlantılar

Gizlilik ve İletişim

Sitemizde hiçbir şekilde illegal içeriklere yer verilmez. 2013mersin.net sitemizle ilgili olarak telif hakkı iddiasında bulunan kişi ya da kurumlar 2013mersinnet[a]gmail.com   adresine e-posta atabilirler.

Site yazarlarımızdan kaynaklı ihlal içeren yazılar, uyarı yapıldığı sürece derhal kaldırılacaktır. Detay için tıkla >> Gizlilik Politikası