Bilgi Zamanı

1 Nisan Şakaları – 2016 En Güzel Şakalar

1 Nisan Şakaları – 2016 En Güzel Şakalar
31 Mart 2016 - 20:06 'de eklendi ve 20290 kez görüntülendi.

2014 Yılın 1 Nisan’ı geldi çattı. bilgizamani.net sitemiz ziyaretçileri için en güzel 1 nisan şakalarını derledik. İşte arkadaşlarınıza yapabileceğiniz birbirinden eğlenceli ve komik 1 nisan şakaları :

En güzel 1 nisan şakaları

1 nisan şakası oku


KARTON KUTU VE SU DOLU BALON: Karton bir kutu bulunur içine son raddeye kadar sisirilmis su dolu balon konur.Yüksekçe bir yerden gözümüze kestirdiğimiz kurbana su kutuyu tutar mısın denir. Sonra seyreyleyin gümbürtüyü. Balon patlar kutunun deliklerinden sular boşalır. Olay hos bir kovalamacayla son bulur.

DİŞ MACUNLU BİSKÜVİ: Bir paket kremali bisküvi alinir. Bir kac biskuvi ortadan bolunur ve kremalari alinir yerine dis macunu sikilir.Sirasi ile pakete bir dis macunlu bir normal biskuvu ust uste dizilir. Saka yapilacak arkadasin yanina gelindiginde bir tane agzimiza atariz sonra arkadasa ikram ederiz. Dogal olarak bööööoo bu ne bicim buskivi diyecektir. Siz durumu caktirmadan ne olmus gayet güzel deyip siradaki normal bisküviyide aziniza atarsiniz. Bir daha dene deyip siradaki öbür bisküviyi de tekrar ikram edersiniz.

KLASİK KALABALIK ORTAM ŞAKALARI: Kalabalikta yapilan sakalar vardir. Bunlar klasiklesmis sakalar olsa da bir bahsedelim. üç dört kisi bir araya gelinir, kalabalik bir sokakta yürümeye baslanir tam birileriyle karsilasildigi zaman sanki önünde ip varmis da sanki üzerinden geçiliyormus gibi bacaklar kaldirilir. Cok kisi olmasi inandiriciligi arttirir.Ya da ip yerine sanki bir sey varmis gibi bir yerde bir noktaya odaklanarak ayni anda bakilir. Bu arada saka yapilan kisilerin tepkisini gözlemlemek için bir kisi görevlendirilir. Hep birlikte yukari bir yere bakmak da olabilir ancak çok bilinen bir sakadir

BOYALI DÜRBÜN: Bu sakayi bilmeyen birini bulursaniz uygulayabilirsiniz. Bir borunun agiz kismi siyaha boyanir.Uygulama alaninda kendiniz gözünüze degdirmeden bakarsiniz. Aaa! ne enteresan bir de sen baksana sundan dersiniz. O kisi alir bakar “ee ne olmus bir sey yok ki” der fakat gözünün etrafindaki halkadan habersizdir. Bu sakayi birde recel sürerek deneyin isterseniz o da cok hos olur.

SICAK ÇAY BARDAĞI: Az bilinen bir sakadir bu. Masada oturuyorsunuzdur. Bir bardak cay ya da su gelmistir. Yoksa gidip alin gelmesini beklemeyin. Kurbana denir ki iki basparmağını masanin kenarina koyacaksin ben de bardagi iki parmaginin üstüne koyacagim hadi bakalim devirmeden alabilecekmisin. Tamam demesi için degisik gaz vermeler de yapilabilir. Bardagi koyun o biraz ugrasacak ve alamayacak hadi çek sunu diyecek. Siz ise tabiki çekmeyeceksiniz, çekip gideceksiniz o ise çirpinip duracak.

KİBRİT KUTUSUNDA TÜYLÜ CİSİM: Kirbit kutusunun içerisine siyah tüylü küçük bir iplik yumagi koyacaksiniz. Buna ince görünmez bir sicim baglayip alttan cevirerek kirbit kutusunun en uzak kosesine bantla yapistiracaksiniz. Kirbit kutusunu açarken ip siyah yumagi çekecektir. Ve böylece yumak kutudan firlayan acaip bir böcek hissi verecektir. Uygulamasi size kalmis. Not: yumak içerden kutuya takilmasin diye köseye ucgen bir rampa kurulmasi faydali olur 1 nisan şakaları

PÖRTLEYEN MANDALİN: Mandalina altindan para büyüklügünde kucuk bir kapak açilir. Kapak daha sonra yerine yerlestirilecegi için dikkatli kesilmelidir. Bu delikten içerideki etli meyva kismi çay kasigi yada baska bir sey yardimiyla itinayla çikarilir. Içerideki bosluga mayonez, reçel ya da un gibi seyler doldurulur. Kapak uygun bir sekilde yapistirilir.(Belli olmayacak sekilde turuncu bir iplikle bir kaç yerden dikilebilir). Kurban mandalinayi soymak için eliyle bir basinç uygular bu basinç meyvayi portlatip içini disina çikarir.

FOTOMONTAJ:Tanidigimiz birini fotografi varsa bundan iyi bir fotokopi alip gazetenin orta sayfalarindaki haberlere fotomontaj yapariz. Sonra gazeteyi onun okumasini saglariz bir yandan da kenarda durup ne yapacagina bakariz. Iyi uygulandigi taktirde çok eglendirici olur bu saka. Bir keresinde “viagra kullanan yasli adam natasalarla yakalandi” konulu bir haberde basariyla uygulandigina tanik olduk bu sakanin.

KUSMA:Önce güzel bir melemen yaparsınız soğuduktan sonra şeker poşetine koyarsınız. Bunu ceketin içine saklayıp kalabalık bir ortama gidersiniz. Etrafa midesi bulanıyor imajı verip çaktırmadan poşetin içine kusma numarası yaparsınız. Etrafınızdaki insanların ilgisi size yönelince poşetin içine elinizi sokup melemeni elinizle yemeye başlarsınız. Dikkat edin çevredeki insanlar üzerinize kusmasın :) Bu çok mu iğrenç oldu :)

Patates Lokum Şakası : Patatesi lokum boyutunda küp küp kesiyoruz sonra onu una buluyoruz lokum oluyor. Birbirine çok benziyor, sonra onu anne babanıza ya da diğer arkadaşlarınıza yedirin.

Sprey Kutusu : Elinize bir sprey kutusu alın içini suyla doldurun ve hocanızın yanına gidin yanında hapşururmuş gibi yapın ve aynı anda spreyi sıkın görün bakın ne oluyor ? Biz hocaya spreyi gösterdiğimiz halde 15 dk kendine gelemedi…

Kayıp Aranıyor Şakası : Yine sela şakasında olduğu gibi bu da düşman başına diyebileceğimiz arkadaşlar tarafından yapılmış bir şaka. Arkadaşlarının vesikalık fotoğrafının altına “kayıp aranıyor,akli dengesi yerinde olmamakla beraber tehlikelidir, ısırabilir, bulanların insanlık namına aşağıdaki adrese getirmeleri rica olunur” yazıp bunu broşür olarak bastırdıktan sonra tüm apartmanlara yapıştırırlar..

Arızalı Asansör : Arızalı bir asansör bulun ve arızalı uyarısını kaldırın. Tam eşek şakası olur :) Ya da tam tersini sağlam asansöre arızalıdır yazın.

Kaynanaya Şaka: Kaynananızın evine tüp siparişi verin.
kaynananızın evine damacana su ısmarlayın.
Kaynananızın evine kanser dolayısıyla acil satılık kağıdı yazın mahalleye rezil olsun.

Kayınpeder: Bir imama gidip hocam bir cenaze var yıkar mısın deyin, kayınpederin adresini verin.

İlan Telefonu : Komşularınızın pencerelerine ve dükkanlara BURASI KİRALIK yazısı yapıştırıp, müracaat için sevmediğiniz birinin telefonunu verin.

 Kedim Kayboldu: Sokağa van kedinizin kaybolduğunu bulana 5 milyar vereceğinizi yazın. Kedi getirenlere bu benim kedim değil deyip almayın.

Akşama kuzu var : Eşe dosta telefon edip kuzu kestiğinizi akşam 6 da yemeğe beklediğinizi söyleyin, sonra işkembe çorbası içirin.

Misafirlikten Cayma: Eşe dosta telefon edip akşam oturmaya geleceğinizi söyleyin. Hazırlık yaptırın ama son anda cayın.

Öğrenciler İçin : Sınıf defterinin arasına siyah ipliği topak yapıp koymak. öğretmen açınca da örümcek deyip çığlık atmak. öğretmeni korkutmak.

Ayrılık Şakası: Arkadaşın sevgilisinin cep telefonu çaktırmadan alınır ve arkadaşa ayrılık mesajı çekilir. Akşam meyhaneye gidip şaka açıklanır.

Kolay Bilgisayar Ekranı Şakası: Basit fakat etkili bir numara: tüm masaüstünün bir ekran resmini (screenshot) alın ve kurbanınızın bilgisayarında bu resmi arka plan yapın. Daha sonra araç çubuğunu ve kısa yol simgelerini gizleyin ve zavallı kurbanınızın tekrar kontrolü sağlamak için yaptığı çabaları kahkahalarla izlemeye hazır olun. Diğer bir masaüstü şakası ise bu masaüstü resmini duvar kâğıdı yaparak, kurbanlarınızı en azından bir saniyeliğine de olsa monitörlerinin bozulduğuna inandırmak olabilir.

 

Şaka Dükkanından Bir Kaç Şaka Malzemesi / Video Mutlaka İzleyin :)

 

Diğer Derlediğimiz 1 Nisan Şakaları :

Bir iş arkadaşınızla önceden anlaşıp, 1 Nisan günü ikiniz de aynı renk takım elbise ve gömlek giyin. Elbiseleriniz mümkün olduğunca birbirinizin aynısı olsun. Yanınıza yaklaşıp “Bu ne hal, ikiz gibi olmuşsunuz, ha ha!” diyen ilk lapine “Müessese dağıtıyor, koş abi sende al, bedenine göre bulamazsin acele et” deyin.(denedik en az 15 kişi kekledik ama dayaktan zor kurtulduk )

1 Nisan gecesi hatuna “bu gece canım istemiyor” deyip sırtınızı dönün, uyuyor numarası yapın.(1 nisan gecesi deniicek hatun yok)

1 Nisan günü sizin hatunu bir kız arayıp “Lütfen Murat’tan uzak durun, çünkü ben onu seviyorum!” desin. “Saçmalamayın, lütfen” cevabinı alan kadın, “İyi o zaman çocuğuna da sen bakarsın” deyip telefonu yüzüne kapatsın. (Eve o gece küçük bir çocukla gidin, kariniza çocuğu yolda bulduğunuzu söyleyin.)

Aksam eve herkesten önce gelin. Ve evi biri karıştırmış gibi dağıtın, giriş kapısınıda açık bırakın.(çok komedi oluo ama babam 1 hafta harçlık vermedi)

Sevgilinize sarılmış uyurken, “Murtaza, yapma, aayyy hoşuma gidiyor yapma Rambo”şeklinde sayıklayın. Önemli Not: Kapıları kilitlemeyi unutmayın. (Murtaza yerine kapıcınızın ismini sayıklayın.)

Okuldan eve geldiğinizde babanıza “erkek erkeğe bir şeyler konuşmak istediğinizi” söyleyin. Ve bütün olan biteni (!), artık onlardan bunu saklamayacak duruma geldiğinizi, arkadaş grubunuzun sizi bu duruma ittiğini söyleyin: Babanızın anlamsız bakışları arasında cebinizden unla doldurulmuş bir sigara poşeti çıkarın. Kokain gibi burnunuza cekin.(denemek cesaret ister)

31 Mart gecesi herkes yattıktan sonra kalkın ve gözünüze kestirdiğiniz bir ayakkabının bağlarını tamamen çözün. Ve daha sonra ayakkabinin baglarini, uclari burun yonunde olacak sekilde (tam ters yani) tekrar takin. Sabah uyanip da ayakkabisini giymeye calisan “Lepistes”in ayaklari her sabah giydigi ayakkabiya sigmayacak biraz daha dikkatli baktiginizda olayi farkedecektir. Ancak ayakkabisini tekrar giyebilmesi icin butun bagciklari cozup tekrar duzelterek takmasi gerekecektir.(şiddetle tavsiye edilir)

Cep telefonunuzun telesekreterine “Aloo, abi biraz bagir sesin gelmiyor (bir iki saniye bosluk)… sagol, anlat abi seni dinliyorum” seklinde bir karsilama mesaji birakirsaniz, muhtemelen aksam oldugunda aginiza dusen baliklari ayiklarken gulme krizine gireceksiniz demektir.

31 Mart gecesi televizyonunuzun yanina gidin ve TRT 4’ü açın. Daha sonra telesekreterinize “Lütfen sinyal sesinden sonra mesaj birakin”seklinde bir mesaj birakin ve ardindan sinyal sesi kaydetmek icin telefonu televizyonun hoparlörünün yanina birakin. Birakin bes, on dikaka orada kalsin. Ertesi gun sizi arayacaklar çıldıracaklardır. Yaşasın kötülük!

Askerlikle ilgili sorunu olan arkadasiniz varsa, baska denizlerde balik aramayin. Bir arkadasiniza askerlik subesinden gelmis gibi ve iki gun icinde en yakin birlige teslim olmak zorunda oldugunu anlatan bir mektup yazin. Inandiricilik icin; saman kagit kullanin ve mumkunse yazisi da uysun diye gercek bir daktiloyla yazin. (Bilgisayariniz varsa yazinin karakteri “Courier New”) Can alici nokta ise Mahalle Muhtarini kafalayacak bu mektubu arkadasiniza vermesini saglamaktir.1 Nisan gunu arkadasinizi arayip “Abim, bu gun muhtara ikametgah almak icin gittim, seni sordu, askerlikten bir kagit mi ne gelmis” deyin.

Unutmayın, 1 Nisan günü “Baba, gazetede okudum, sahte dolarlari anlamak cok kolaymis, bir iki tane versene, bakayım” diye aldığınız banknotları geri vermek zorunda degilsiniz. Çünkü “1 Nisan’da alinan mal geri verilmez.”

Hazıra konabilirsiniz: Saka dukkanlarindan salak sakalar alip hazir sakalarda yapabilirsiniz. Bagdat Caddesi Ciftehavuzlar’da, Cagaloglu yokusunda, Besiktas Buyuk Carsi’da en alt katta, Izmir Alsancak’taki Amerikan Pazari’nda bu tarz sakalar satilan dukkanlar var. Buralardan bulabileceginiz sakalar cok salak, ama gecen yilin imtikamini almak istiyorsaniz uzerine oturuuunca gaz sesi cikaran “pirt minderi”, yuzunuze yapistirdiginizda yara izi gibi duran yapiskanlar, kup seker gorunumunde olup da caya atinca (arkadasinizin cayi) solucana donusen sakalar ilk akla gelenler.

1 nisan şakaları

 

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

 BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

( 222 Yorum )

 • bgmmm ;

  daha kolay ve hemen yapabileciğim şaka arıyorum kısa sürede yazın…bunlar bana biraz saçma geldi…

  01 Nisan 2014 19:05
 • deniz ;

  bazıları sacma ve yapamıyacağımız bazılarını yapabiliim diye düşünüyorum yinede denerim tmm

  28 Mart 2014 14:39
 • kübraa ;

  kayınpeder biraz< saçma mı ne

  03 Şubat 2014 10:59
 • birşan ;

  hesi çok zor hiç birini yapamadım

  14 Temmuz 2013 09:14
  • buse ;

   Demliğin içi boşken elinizden kaymış gibi yapıp kandıracağınız kişiniz üzerine düşürün…çay içmeyı bırakır.

   27 Eylül 2013 19:05
 • nurşin ;

  menemen şakası iiydi yaw denicem

  14 Nisan 2013 19:25
 • HALİL İBRAHİM ;

  beyler benden bi şaka
  rondo alın ve içinde ki kremayı yiyin
  sonrada içini diş macunu (beyaz) ile doldurunve
  arkadaşlarınıza yedirin ve bakın bakalım bir daha rondo yiyebilcekmi?…

  04 Nisan 2013 21:30
 • eclay ;

  bu klasik bir şaka ama biz öğretmenin sandalyesine süper yapıştırıcı sürdük oturunca fark etmedi sonra kalkıcakken fark etti ve disipline gittik:((( :PPPPPP :////

  ve ben o turkcell avea işini enedim süper oldu:D

  02 Nisan 2013 18:02
 • fatmanur gamze ;

  tip tip bakıyor bana bana ulan öküzden farkı yok bakıyor hala nasıl leynnn medine fatmanur yeahhhhhhhhhh

  02 Nisan 2013 10:23
 • fatmanur gamze ;

  bir paket kaşıntı tozu alın ve kurbanınızı seçerek onun sırtına dökün… uyuz uyuz kaşınsın nihahaha… ziya gökalpe 8/D sınıfına gidin ve mustafa bahçenin ne hale geldiğini görun .no su da 1735 :)
  YEAHHHHHHHH….yapmayı unutmayınnnnn. okul zeytınburnunda salı pazarının yanında GEL GEL GEL GEL GEL GEL GELM

  02 Nisan 2013 10:19
 • zeynepnur ;

  bence bunlar fazla değil mi ? Hem bu kusma şakası ıyyyyy bence fazla biz okulda kızlar kızlar tuvaletine erkekler erkek tuvaletine giriyor :) öğretmende bu gün okul yok sanıyor ve gidiyor ve okul tatil oluyor :) Tabi öyle bir şey yok öğretmen bu ASLA vazgeçmez….

  1 NİSANNNNNN

  01 Nisan 2013 23:22
 • ahmet ;

  bunlar pok gıbı hocam biz yaptık ben 7 yaşındayım her şeyin farkındayım ha bide benim adidas montum var mont değil adidas mont

  01 Nisan 2013 21:29
  • sıla ;

   eee bizene montun varsa ama ben o dürbün şakasını denedim iki gözüde mavi halka oldu

   29 Temmuz 2013 10:30
   • feyyyaz ipek ;

    allah seni ala alçak

    31 Ekim 2013 15:33
 • hacer ;

  benimkiler hiç yok dayıma yapıcaktım

  01 Nisan 2013 20:04
 • İsimsiz ;

  Diş macunu süper ama

  01 Nisan 2013 20:03
 • piskopat ;

  piskopatım karar aldım kim ne derse desin canım budur benim gidişhattım piskopattım karar aldım kim ne derse desin canım budur benim gidişhattım piskopattım

  01 Nisan 2013 19:41
 • smyhkg ;

  bnde anneme sıcak cay bardağını yaptm cok komikti am yaa:)

  01 Nisan 2013 19:27
 • İnsan olan biri ;

  Ya da kizlar tuvaleti ile erkekler tuvaletinin isaretlerinin yerleri degistirilebilir :D asdfghjkl mantikli :D

  01 Nisan 2013 19:20
 • ESRA ;

  BU ŞAKALAR GÜZELMİŞ BİLSEYDİM BU ŞAKALARDAN
  BAZILARINI OKULDA ARKADAŞLARIMA YAPARDIM
  1 NİSAN ŞAKALARINIZ KUTLU OLSUN

  01 Nisan 2013 19:09
 • buse ;

  nisan 1 de dayıma o kadar kötü bi
  şaka yaptım ki

  01 Nisan 2013 17:57
 • umut sarı ;

  benim ki tam uydu beyler :)

  01 Nisan 2013 17:57
 • Nida e b 2652 ;

  Bir şaka biliyorum :
  Babanızın telefonunda isminizi turkcell, avea ( hangi operatörü kullanıyorsa ) diye kaydedin. Sonra ödenmemiş fatura diye büyük bir ücret uydurun. babanız delirecektir. Ama sonra 1nisan diye söyleyin… :D

  01 Nisan 2013 17:24
  • EZGİ ;

   SÜPERMİŞ

   01 Nisan 2013 19:40
 • ERAY ;

  öğretmene birşaka yaptım

  01 Nisan 2013 17:02
  • sude ;

   ne şakası yaptın eray çok merak ettim

   01 Nisan 2013 21:16
 • gamze ;

  bence bazıları akkılıca basıları aptalaca gerçekten ben bu şakaları yapsam kesin rezil olurum

  01 Nisan 2013 15:38
 • sema ;

  olimm bakin ağzimi bözdürmayin s
  inirliniyirim ona göre hhaha ha şaka şaka bn türkiyeliyim İstanbul haha

  01 Nisan 2013 14:52
  • sanane ;

   ne iğrenç bişey bu tiksinç kusucağım geldi nası bu kadar iğrenç olabiliosunuz

   01 Nisan 2013 16:36
  • ahmet ;

   afedersinde BSG

   01 Nisan 2013 21:30
 • melek ural ;

  ben sağlam asansöre arzalı yadım ve bir kadın da 7. kata kadar yürfü :D

  01 Nisan 2013 14:40
  • MiLeY cYrUs ;

   ama kadına ayıp olmuştur ee kadın kaç yaşındaydıki yaaa :) yani yaşlımıydı o kadın :??? :D

   01 Nisan 2013 16:46
  • sinem ;

   iyi olmuş

   01 Nisan 2013 19:34
   • sinem ;

    ama nisan 1 olduğunu nasıl anladı

    01 Nisan 2013 19:38
  • ahmet ;

   İYİ POK YEDİN :saDQWEDASDCXÜZCVE@#>£#$#£½#$ßßÆHFGHFDSGD

   01 Nisan 2013 21:30
  • irem ;

   SENİN DEDİĞİNDEN HİÇ BİRŞEY ANLAMADIM DORU DÜRÜST BİRŞEY YAZARSAN MEMNUN OLURUM

   03 Nisan 2013 10:31
   • merve ;

    çok komik hele o böcek şakası ben teyzeme dedimki teyze kitabın 23.sayfasını aç diye açtı 1 saat bayıldı kaldı

    23 Temmuz 2013 10:48
 • ALAYNAA :)) ;

  madem 1 nisan o pislik hrıstıyanların günü o zmn bizde 2 nisanda yaparızz :D . vbnde sey düşündüm 118 ler varyaa biz onları aramıstık cnm erkek kuzenmle evdee yalnızdık cnmız skldı o sırada onun rfeklamı cıktı o arayak dedı bnde tmm dedim ben evden o cepten arayıp durdukk hepsini eczanelerin yerini filn sorduk . sesimizi kalınlastırıpp . çok zevkliydi ama sanırım birisini 3 kez aramısz . bizi azarladı . aksam arayıp annaeze babnıza söleicem diee altımıza ……….. . ondan sonra aramadı tabikidee . :D yine yırttık :D ama bidaa deneyemedikk :D .

  01 Nisan 2013 14:32
  • özge ;

   bu 1 nisan şakasımı allah aşkına

   01 Nisan 2013 16:08
  • mustafatoprak ;

   aynen canım kardeşim 1 nisan pislik hırıstıyanların gunu bize yakışmaz :) yaşasın islam

   01 Nisan 2013 19:37
 • ceren ;

  Kusma formülü de harikaymış ama ben patates lokumunu yaptım.Çünkü kusmanın son cümlesi beni biraz korkuttu.

  01 Nisan 2013 13:59
 • asdg ;

  bence çok güzel şakalar

  01 Nisan 2013 12:35
 • erol ;

  1 nisan şakalarının en kralı benimki olacak…

  01 Nisan 2013 12:00
  • RAMBO ;

   hadi len ordan bnmki daha güzel olacak

   01 Nisan 2013 17:23
 • ahmet toprak ;

  biraz âgır başlı olun oğlum ayrılık kolaydır ama birleşme zordur

  01 Nisan 2013 11:58
  • sema ;

   çok doğru saazan şakasıda olur ha ha

   01 Nisan 2013 14:50
   • sefa ;

    bencede olur
    böyle ayrılık şakaları olursa zaan şakasıda olur haha

    [[nacecom]]

    01 Nisan 2013 17:58
    • mücahit ;

     o öle deil [[nahcekcom]] böle

     01 Nisan 2013 18:24
    • sefa ;

     ohoo siz daha çok şakalar görüceksiniz meselağ ölum

     01 Nisan 2013 18:48
 • ahmet ;

  macun şakasını yaptım

  01 Nisan 2013 11:46
  • ilkin ;

   benimde super bi sakam var ama cocuklara daha uygun ben 11 yasindayken yapdim 1 kova alin sora kucuk bi fincan alin icine yediyiniz yemekden koyun ancak biraz tuzlu ve yagli su ekleyin sonra onu gizleyin anneniz nerdeyse oraya kovayla gidin basinizi kovaya eyin ve fincanda ne var ne yok dokun aheh kibi sesler cikardin sonra fincani gizle din anneniz anlayinca da annenizden kacmanin keyfini surun

   01 Nisan 2013 12:08
 • ayşe yıldız ;

  patates lokum yapmak süperdi

  01 Nisan 2013 11:21
 • leylanur gök ;

  öğretmene şaka yapacağım :)

  01 Nisan 2013 10:59
 • sıla sena ;

  Bu 1 nisan şakaları güzel ama hangisini yapacağıma karar veremedim ya :D

  01 Nisan 2013 10:12
  • RAMBO ;

   ben verdim patates lokum ve macublu bisküvi yap okey

   01 Nisan 2013 17:26
   • RAMBO ;

    macunlu özür

    01 Nisan 2013 17:26
 • esra ;

  Ben başka bir şaka düşünüyorum okula gidince başka bir sınıfla yer değiştiricez ve içeri hocalar girince şaşırıp kalacaklar sonra 1Nisan diye bağıracağız ( ama dikkat güzel sınıf seçin ) :) :) :)

  01 Nisan 2013 10:11
  • hacer ;

   bendemi aynısımı yapsam
   ,,,,,,,

   01 Nisan 2013 20:02
 • nilselen ;

  patates lokum şakası yaptım sınıftakilere herkes zevkle yedi ve tahataya geçip 1 nisan deyince bana kötü kötü baktılar

  01 Nisan 2013 08:47
  • meryem ;

   ben de yapacağım o şakayı ama bizimkiler beni döver diye korkuyorum.

   01 Nisan 2013 11:06
  • ayşe yıldız ;

   bende yaptım o şakayı herkes yedi

   01 Nisan 2013 11:23
 • Reyhan ;

  Bu şakalar çok güzel, hangisini yapayım karar veremedim ya :)

  01 Nisan 2013 07:07
  • RAMBO ;

   patetes lokum yap çok iyi olur

   01 Nisan 2013 17:27
 • ismailcan ;

  Benim de diş macunu hoşuma gitti arkadaşlarıma yapacağım :D Yaşasın kötülük :)

  01 Nisan 2013 00:11
  • ece ;

   ben bu oyunu anneanneme yaptım

   01 Nisan 2013 09:22
 • Zeynep ;

  sabah kalktığımda ben öncelikle ağabimin odasına girdim elime bir bardak su aldım oysaki ağabim derin bir uykudaydı ben suyu ağabimin yününe doğru döktum. Ağabim imdatt!! evi su basyı diye b ağırdı annem babam korkuyla yataktan kalktılar sonra ben herşeyi söyledim herkez gülmekten çatladı.

  31 Mart 2013 22:52
  • kevser ;

   evet denemem gerekli

   01 Nisan 2013 07:55
  • ahmet ;

   eminim evi su bastı demiştir zeynep yavrum niye yalan diyon ?
   ben abin necati eve geliyim dövcem seni

   01 Nisan 2013 21:31
 • fatma ;

  arkadaşlar hepsi çok güzel fakat bu gün yani 1 nisan hristiyanların günü bence şaka yapmayın çünkü müslümanları kandırıp öldürmüşlerdi

  31 Mart 2013 21:39
  • funda ;

   fatma sana candan ve gönülden katılıyorum

   01 Nisan 2013 07:58
   • serra ;

    ben de öyle

    01 Nisan 2013 09:33
    • berkay ;

     bu şakalar çok güzel:)

     01 Nisan 2013 16:06
     • eylül ;

      bnm en çok aleynanın şakasını çok begendım

      01 Nisan 2013 17:30
  • selen ;

   Ne yapalım , bizim de eğlenmeye ihtiyacımız var

   01 Nisan 2013 09:13
  • Merve ;

   harika şakalar, çok güldüm ya

   01 Nisan 2013 11:44
  • Nihan ;

   Ya ne olur ki biz başkasını öldürecek miyiz bu kadar ırkçı olmayın benim çok sevdiğim arkadaşlarım da musevi ama hiçbir zaman onlara ırkçılık yapmadım onlar da bana yapmadı onlar geride kalmış sonuçta

   01 Nisan 2013 11:51
  • zehra ;

   aynen fatma sana katılıyorum…

   01 Nisan 2013 12:33
  • merve ;

   evet fatma çok haklısın çok haklısın

   01 Nisan 2013 15:39
 • Berfin ;

  süper yarın için sabırsızlanıyorum:)

  31 Mart 2013 21:34
 • elif ;

  Hepsi çok güzel bana göre DİŞ MACUNLU BİSKÜVİ: çok hoşuma gitti matematik öğretmenime bu şakayı yarın yani ( 1 nisan da ) yapacağım :)

  31 Mart 2013 20:19
  • tayfun ;

   Dikkat et derya dayak yeme sonra:-)

   01 Nisan 2013 09:13
  • meryem ;

   dikkat et döver

   01 Nisan 2013 11:07
  • ahmet ;

   yapta ağzına mıçsın :DDSAEQW!’+RSAf@
   bu arada ben matematik öğretmenin abdulrezzak
   yiyosa yap elif döverim seni hıııııııı!!

   01 Nisan 2013 21:33
   • sıla ;

    ne hıııııııııııııııııııı kıza diğil sana hııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııı

    29 Temmuz 2013 17:00
 • melek ;

  KUSMA şakasını mutlaka yapın benim arkadaşım selen o şakayı bütün okula yaptı bence siz de deneyin

  31 Mart 2013 19:02
  • derya ;

   bencede cok igrenc bir saka olmus ben bunu okurken bilgisayara kusucaktim

   31 Mart 2013 20:43
   • nigga ;

    evet gerçekten öyle okulda o şakayı yaptım disipline gönderdiler

    31 Mart 2013 22:09
   • ezgi ;

    bence de ya arkadaşıma yaptım o şakayı (yalansız) bütün sınıf kusmaya basladı.(birkaç kişi haricinde)

    01 Nisan 2013 06:58
  • elif ;

   kusma şakası iğrençti serviste yanımda oturan arkadaş bunu bana yapınca halimi herkes çekti …

   31 Mart 2013 21:05
 • melek ;

  bence şakalar süper birisini okul arkadaşıma yapıcam

  31 Mart 2013 18:58
  • sude ;

   ne yapacan meraketim d.d

   01 Nisan 2013 18:47
 • serkan ;

  kremalı bisküviyi yaptım :)

  31 Mart 2013 18:23
  • snane ;

   bizde macun yesil renkkkkk başka yokmu okul içinnnnnnn

   31 Mart 2013 20:25
   • Yağmur Alkan ;

    ya zararlı degilmi bisküviye macun sürmek bende yapıcamda?

    01 Nisan 2013 12:13
 • selda ;

  ya şu çaydanlık şakasını annemlerin günde yapmıştım ben baya eğlendik hatta çaydanlığı götrdüğüm kişiye uzak olan biri bile YANDIM ANAM diye sıçradı

  31 Mart 2013 17:42
  • elif ;

   bende bu şaka yüzünden mahalleyi turladım…

   31 Mart 2013 21:06
 • seda ;

  bence çok güzel şakalar ama bana göre yok burda

  31 Mart 2013 16:11
  • prenses ;

   evet bana göre de yok

   31 Mart 2013 18:18
   • halilsezai ;

    bence de
    yhaaa :)

    31 Mart 2013 21:53
   • özge ;

    evet bana göre hiç yok.. hepsi çok saçma şakalar :)

    01 Nisan 2013 17:28
 • Bennu ;

  Bana uygun bir şaka yok. Hepsi güzel ama zor.

  31 Mart 2013 15:52
 • Ceyda ;

  Arkadaşlar çok güzel şakalar yazmışsınız daha varsa yazalım, sevgilime mutlaka bir şaka yapmalıyım :)

  31 Mart 2013 14:28
  • seda ;

   ceyda kaç yaşındasın

   31 Mart 2013 16:13
   • Ceyda ;

    25 yaşındayım sen kaç yaşındasın?

    01 Nisan 2013 17:25
  • nagihan ;

   yani çok güzeller ama bana göre yok

   31 Mart 2013 19:46
  • fatma ;

   ceyda bir kağıda erkek arkadasın seni aldatıyor yaz ona git bana böle bi kağit geldi de

   01 Nisan 2013 14:08
 • hayrunnisa ;

  Bende soyleyeyim birtane içi boş bir çaydanlık alınır. Daha sonra arkadaşınıza (daha çok aile üyelerinde işe yarar) çay koyarken üzerine döker gibi yapın. bu şakayı çaydanlığa normal su koyarak da yapabilirsiniz daha eğlenceli olur. bakın ödleri patlayacak :D

  31 Mart 2013 12:16
 • tuğçe ;

  ben de bir kere sınıf öğretmenime şaka yaptım kız arkadaşımı yre yatırıp her tarafını bi kan maddesiyle boyadık sonra tümsınıfı kızın başına topladık inanılmaz kana benziyordu hem öğretmenimizi çağırrdkı sonra öğretmen e 1 nisan deip kandırdık sonrası allah kerim arkadaşlar :D :P

  30 Mart 2013 20:40
  • elif ;

   cidden bayat bi şaka ya
   yapmış olamazssın.

   31 Mart 2013 21:08
   • batuhan ;

    aynen katılıorum sana yha :))) bayat bayat espiriler :)))))

    31 Mart 2013 23:12
    • Ayça Özkan ;

     Siz espirilerden ne anlarsınız ki zaten. Ama cidden şaka güzelmiş ;)

     01 Nisan 2013 14:45
 • sudeeee ;

  ya benle ve iki arkadaşımla uğraşan 4 çocuk var ve eminim ki bunlar bize şaka yapıcak bizde altta kalmamak için şaka bulmamız lazım ve siteleri böyle dolaşıyorum ama sitedeki şakalar o kadar da güzel değil bana küçük şaka söylermisinix

  30 Mart 2013 20:36
  • yasin ;

   Bence haz peşinde yazın ve orada çıkan her şeyi yazın ondan sonra tefonunu verin yanına gidip izleyn neler oluyo diye :D

   31 Mart 2013 16:38
 • SELİN ECE ÇELİK ;

  ya süper şakalar var ama karton kutu ve su dolu balonu denedim ya çok kötü kızdılar

  30 Mart 2013 19:54
 • nehir## ;

  Şakalar çok klasik bütün şakaları denedim özellikle de bisküvi şakası iğrenç oldu arkadaşımla az kalsın küsecektik.:-) :-) :-)

  30 Mart 2013 11:02
 • Eda Ece ;

  Ablamın çok hayran oldugu one direction grubunun bilet aldığımı söledim.Önce sevinçten bayıldı sonrdada saka oldgunu anlayınca :D

  29 Mart 2013 19:55
  • SELİN ECE ÇELİK ;

   sen eda ece değilsin

   30 Mart 2013 19:54
   • BURAK GULLU ;

    EVET YA COK GJUZELBI SAKA AMA :DDD

    31 Mart 2013 10:35
   • menis ;

    nerden biliyorsun

    31 Mart 2013 20:31
  • delal ;

   eda ece nin ablası yok

   01 Nisan 2013 16:25
   • merve nur ;

    ne alaka şimdi o

    01 Nisan 2013 21:37
 • emel ;

  çok güzel ama inanırlarmı bilemem

  29 Mart 2013 16:04
 • öznur ;

  bende söyleyim 1bez pacası ,kalem alıp kalemi yere attın sonra arkadasınızdan almasını isteyin eyilince bez parçasını yırtın

  29 Mart 2013 15:15
 • nil ;

  bence 1 nisan şakaları saçma aaaaaaaaa

  29 Mart 2013 14:12
  • cyd ;

   hayır süper

   31 Mart 2013 14:27
 • berna ;

  hiç sevmem bir nisan şakalarını

  29 Mart 2013 14:11
  • zehra ;

   madem sevmiyosun neden yorum yapıyorsun ne haddine o zaman allahalla ☺☻

   30 Mart 2013 19:37
   • Senem ;

    Demi ama :D

    31 Mart 2013 16:36
 • hilal direk ;

  ben sabah erkenden kalktım sonra yelevizyonu son sesine kadar açıp tekrar uyumuş numarası yaptım. babam deprem sandı annem alev.

  29 Mart 2013 12:53
 • beyza ;

  bence babanızın yada sizin telefonunuzla ev telefonunu arayın.sesinizi değiştirin.o an evdekiler korkabilir.ben bu şakayı uyguladım.güzel oldu.denemenizi öneriyorum……….

  27 Mart 2013 12:27
  • izel ;

   pardon ama babamızın veya annemizin numarası ortaya çıkar ve şaka anlaşılırrrrrrr

   01 Nisan 2013 18:22
 • George ;

  warya bence çok komik diş macununu deneyeceğim bakalım kanacaklar mı …ha bi de o ayakkabı bağıcığını da deneyeceğim kim bilir evin hali ne olacak :D

  26 Mart 2013 17:52
  • zeynep ;

   yesinler seni canım

   29 Mart 2013 21:55
  • sıla ;

   arkadaşlar yada erken uyanın bir kişi seçin onun yatağına ve pijamasına su dökün

   29 Temmuz 2013 10:43
 • berat ;

  alın size 1 nisan şakası :) : kapagın içine yogurt koyun kuş pisdi üsüyle üstünüze dökün ardından parmak bandırıp agzınıza dogru surun :)

  22 Mart 2013 18:53
 • Feyzanur ;

  plastik kakayı klozetin kapağına koydum şmdi kardeşimi alıcam inş o kanacaak

  22 Mart 2013 17:49
  • beyza ;

   çok terbiyesizsin.

   27 Mart 2013 12:22
   • dilara ;

    evet çok terbiyesizsin..

    29 Mart 2013 19:36
    • beyza ;

     bana katılmana sevindim canım.

     30 Mart 2013 10:43
     • zeynep ;

      ay aynen kızlar size katılıyorum

      30 Mart 2013 20:38
     • elif ;

      saçma ve iğrençsin

      31 Mart 2013 21:09
 • nehir ;

  iğrenç şakalar ama bunu burhana yaparsam beni öldürür heralde

  18 Mart 2013 17:08
 • volkan ;

  Boş tencereyi, sıcak yemek doluymuş gibi abimin üzerine boca etmiştim. Ama iyi dayak yemiştim :)

  14 Mart 2013 18:40
  • murat ;

   aynen harikasın

   14 Mart 2013 18:42
  • zeynep ;

   bende olsaydım seni gebertirdim

   29 Mart 2013 21:56
 • eda bahar demirci ;

  benim babam gemici gemi ile uzun bir yolculuğa çıktılar bende oradaydım elimde balta vardı baltayı salladım su borusu patladı batıyoruz dedim her kez suya atladı ama sonra babamdan dayak yedim :)

  11 Mart 2013 16:55
  • beyza ;

   komik

   27 Mart 2013 12:23
  • narutocu çağla ;

   iyiki dayak yemişsin :/

   01 Nisan 2013 12:54
 • cansu ;

  bir kardeşiniz varsa onu sokağın ortasına yatırıp üstüne ketçap dökün sonrada annenizi çağırın bağırabağıra ağlayın not ağlarken gözünün içine su dökün ve şakazade dışın da bütün herkesi uyarın ama dayak yemeyin:)

  08 Ocak 2013 21:42
 • dildem ;

  OKULA GİDİYORMUSUNUZ KALEMLE GÖZUNUZU BOYAYIN ANNENİZE DİYİN ANNEM HOCAM BENİ DÖVDU ARTIK DEVAMINI HAL EDİNİZ SAGILAR BB

  11 Aralık 2012 18:55
  • melisa ;

   Doğru diyosun

   29 Mart 2013 09:02
   • elif ;

    ama ben annemle aynı okula gidiyorum :( şansa bak ya :(

    31 Mart 2013 10:05
 • mustafa ;

  abiniz varsa sabah erkenden kalkın hepiniz abiniz kalkmasın bitane hoca getirin dua okusun sonra o kalktıhında onu görmemiş gibi yapın ahlayın

  07 Kasım 2012 11:51
 • huriye ;

  kusma çok iğrenç ama diş macununu kesınlıkle yapacagım

  07 Ağustos 2012 23:17
  • büşo ;

   kusma

   30 Kasım 2012 20:50
   • berat ;

    Eğer gerçekten kusmak isterseniz; bir çay bardağına 3 tatlı kaşığı tuz koyun ardından su ile karıştırıp bir kerette için :) veee işte gerçek kusmuk

    22 Mart 2013 18:52
    • ebru ;

     okurken bile midem bulanıyor

     27 Mart 2013 13:07
 • ayşe ;

  telefonla konuşurmuş gibi yaptım ve ablama telefon sana dedim ablam odasındaki telefonu açtı ve ben garip garip sesler çıkardım ablam korkudan bayıldı hastaneye kaldırdık

  03 Temmuz 2012 00:43
  • narutocu çağla ;

   süpersin =)

   01 Nisan 2013 12:57
 • ayşe ;

  süper şakalar ya bayıldım :)))

  03 Temmuz 2012 00:38
 • gazel ;

  babamla beraber annemin ve annemin arkadaşlarınnı içinde bulunduğu çok iğrenç bi şakaya kurban gittik.aradn 2ay falan geçti unuttular şimdi sıra bende bende onlara diş macunu ve ayakkabı bağcığı şakalarını yapıcam çok mutluyum …

  27 Haziran 2012 17:01
 • dilara ;

  şker ile tuzluğunun içlerini deiştirin

  01 Nisan 2012 15:23
  • ahmet toprak ;

   biraz âğır başlı olun oğlum…

   01 Nisan 2013 11:57
 • hande ;

  eğer sevgiliniz varsa onunla konuşurken çok kötüyüm deyin o da kesin noldu aşkım diecektir ve deyin ki acil paraya ihitacım var kız da derki para yı napacan erkek de derki diğer sevgilime gül alacamda der ve kız çıldırır erkek 1 NİSAN DER!

  01 Nisan 2012 15:08
  • mert ;

   Eyvallah çok güzel ya , yarın şaka yapacağım :)

   31 Mart 2013 21:30
 • meliya ;

  arkadaşlar banklot şakkasını denedim 200 tl kaptım kardesim denedi 5 tl kaptı

  01 Nisan 2012 14:59
 • bankal ;

  bunların hepsi çok yapmacık

  01 Nisan 2012 14:49
  • zeynep ;

   evet

   30 Mart 2013 20:40
 • müge taslığlu ;

  bende bir şaka yaziyim kardeşi olanlar yapsın babanız kardeşiniz ve siz annenizden önce uyanın ve başına gidip ağlayın daha çok gençti gibisinden annenizin başında sarılın ağlayın sonrada aneniz uyanıcaktır devam ettirin gerçekten öldüğünü sanacak sonunda şakayı bitirin çünkü 5 kardeşi görmek istemezsiniz :))

  01 Nisan 2012 13:20
 • furkan ;

  arkadaşlar banklot şakkasını denedim 50 tl kaptım

  01 Nisan 2012 12:58
  • selin ;

   o para haram o zaman furkan bu olsa olsa eşek şakası olur

   01 Nisan 2013 09:20
 • çağla ;

  ailemden şaka bekliyoma ama daha yapmadılar bende onlara 1 nisan şakası bulmak için siteleri geziyom.bu sitedeki şakalar güzel değil.

  01 Nisan 2012 12:50
  • alev ;

   ve bunlar korkuç ve güzel degil nütfen bunu izlemeyin!

   01 Nisan 2012 13:23
 • dilan ;

  ya kimse bana şka yapmıyor

  01 Nisan 2012 12:14
  • Ece ;

   Aman yapmasınlar daha iyi değil mi :D

   01 Nisan 2012 12:34
  • naddide ;

   aynen benimde cnm):

   27 Mart 2013 09:06
  • o...........o ;

   dilan katılıyorum… biz foreveer aloneyiz…..=(

   01 Nisan 2013 13:02
  • apdullah ;

   gerçekten yapmıyorlar mı***

   ben sana yaparım.

   02 Nisan 2013 13:00
 • asya gökkoyun ;

  güzel bir şaka bulduğumda onu onaylayacağım

  01 Nisan 2012 12:04
 • Batuhan ;

  biz bi keresinde çöpün içine osuruk bombası doldurmuştuk hoca içeri geldiğinde onunda sandalyesinin arkasını kesip oraya oturduğunda ses çıkartması için alet koyduk :) hoca oturdu prtt diye ses çıktı hemde çöpten koku geldi 15dk güldük :DD

  01 Nisan 2012 12:04
 • betül ;

  bakın bu süper bi şaka adı ”SAHTE KAKA” : bunu yapması o kadar basitki üstelik gerekli malzeme sadece ; tuvalet kağıdı kartonu. bakın anlatayım: ilk olarak tuvalet kağıdının içindeki silindir kartonu alın (tabii tuvalet kağıdının bitmesi lazım kartonu almak için :D )daha sonra bunu ıslatın ,ve ıslattığınız tuvalet kağıdı kartonunu parçalara ayırın. ayırdığınız parçaları avucunuzun içine koyun ve sıkın sıkın sıkın. daha sonra kaka gibi görünümne sahip olucak. bunu sandalyenin üzerine tuvalet kapağına falan koyun .p insanlar gördüğünde biri buraya kaka yaptı sanacak ve iğrenecek bağıracak veya oraya oturmayacak. işte böyle bunu ben denedim bakın çok basit ya denedim ve tuvalet oturma yerine koydum güzelce :) babamı çağırdım annemi çağırdım sonra ıyyyy öğğğ anne ya bu neeee kim yaptı lan bunu??? dedim ama nerdeyse dayağı yicektim sonra 1 nisan!!! dedim :D o zaman anca anladı :) deneyin hem çok basit hemde komedi oluyo yhaa .p :D xD

  01 Nisan 2012 11:57
  • kraliçe ;

   rengi aynı olmuo ama

   02 Nisan 2012 12:53
  • soner ;

   kardeş süper şaka bende yaptım

   05 Şubat 2013 21:00
  • ece ;

   iyi de o kaka yı yapcan rengi aynı olmaz kiii

   07 Mart 2013 20:16
 • Buse ;

  Ya daha değişik şakalar yok muu ? Başka sitede ve ya bildiğiniz ?

  01 Nisan 2012 11:54
 • yaren &ceren ;

  kusmayı kesinlikle deniyeceyim

  01 Nisan 2012 11:43
 • hazal ;

  bnlarda birini babama yaptım acayip mors oldu ama :)

  01 Nisan 2012 11:38
  • asya ;

   peki ben hangi şakayı yapacağım

   01 Nisan 2012 12:01
   • burak ali ;

    bence hepsini yap
    ilk önce diş macunu olanı

    01 Nisan 2012 15:30
 • A.Melih ;

  ben bir tanesini deni yeceğim bakalım nasıl olacak :D

  01 Nisan 2012 11:26
 • songül ;

  çok güzel sınıf… okul…ev…şirket herkes izlemelidir ve yapmalıdır:)=)

  01 Nisan 2012 11:19
 • hazal ;

  çok güzel hemde acyip decede bunları ayşe ye göstersem kırılır

  01 Nisan 2012 11:16
 • esra özsu ;

  ya en sonkini denedim üstüme kustular

  01 Nisan 2012 10:47
  • vildan şen ;

   kibrit numarasını denedim çok işe yaradı teşekkürler :) :D

   01 Nisan 2012 11:34
 • Aynur ;

  Biz geçen sene arkadaşlarla beslenme çantası getirmiştik okula. İçine biberon oyuncak filan koymuştuk. Sonra derste nöbetçi öğrenci sınıfa geldi ”hocam dersinizi böldüğüm için özür dilerim Yusuf Aslan beslenmesini evde unutmuş da annesi onu getirdi’ dedirtmiştik :)) O an yaşanmaya değer.

  01 Nisan 2012 10:29
 • Aybike ;

  Biz bütün sınıf toplanıp 6/B ile anlaşma yapmıştık.Bizim sınıfın onların sınıfına onların sınıf bizim sınıfa gelecekti.Zil çalınca hemen sınıf değiştirdik.Tabi o gün birde benim şakam vardı.Tüm sınıf hapşuruyodu :DD neyse herkes sınıfları değiştirip öğremeni bekledi ama sonra bir bakdık ki öğretmenlerde yer değiştirmiş.Çok komikti :DD not:Sınıftaki herkese hapsırık tozunu koklattım.:DDDDDDDD

  01 Nisan 2012 10:24
  • aleyna ;

   biz de aynı şkyı yaptık ama bizim öğretmenler yemediiler

   01 Nisan 2012 11:08
  • eren ;

   biz de yaptık değiştirdiğimiz sınıfın öğretmeni de bize yaptı kapak hesabı yani :D

   01 Nisan 2012 18:31
  • ebru ;

   ne anlatmak istedin anlamadım ama güzel bi anı ;)

   27 Mart 2013 13:16
  • melisa ;

   Bizde öyle yapıcaz

   29 Mart 2013 09:19
 • ece ;

  çok iyi :)

  01 Nisan 2012 10:22
 • tuğçe ;

  çok iyi

  01 Nisan 2012 08:30
 • yeşim ;

  bence çok güzeldi Rabia ablam bunları görse delirirdi gülmekten

  01 Nisan 2012 08:15
  • Nur ;

   bence o kadar da iyi değildi biraz saçma

   01 Nisan 2012 11:51
 • Burhan ;

  1 Nisanla ilgili bir anı :) İlkokul zamanlarımdı. okul arkadaşlarımla beraber aynı dershaneye gidiyorduk. dershanenin bir türkçe hocası vardı, adam herhalde oranın dershane olduğunu unutmuş olsa gerek, habire birilerini döver dururdu. tarih 1 nisan ı gösteriyordu. dediğim gibi, aynı okuldan arkadaşlarla aynı dershanede olduğumuz için birbirimizi tanıyorduk. bir şaka organize edilmiş. bu şakanın baş kahramanı benim o zamanki en yakın arkadaşım. bu adam derse girdiği zaman benim arkadaş bayılacak, bir süre sonra da ayılıp 1 nisan şakası falan denecek işte. çocuk aklı tabi. neyse herşey planlandığı gibi oldu. sürpriz olan tek şey hocanın arkadaşım ayıldıktan sonra yüzüne çok sağlam bir yumruk atması oldu. evet adam hakikaten çok sert bir şaka yapmış oldu. neyse tabi biz de bunun altında kalmadık. adamı dershanenin müdürüne şikayet ettik, tabi önceden de böyle hareketleri vardı, sonra uzaklaştırıldı oradan. ya işte bazen hakikaten de ilginç noktalara gelebiliyor bu tarz şakalar.

  01 Nisan 2012 07:49
 • habibe ;

  bence videodaki şakayı yapın

  01 Nisan 2012 07:23
  • harbişi ;

   o çok ağır kaçmaz mı ?

   01 Nisan 2012 07:54
  • özlem ;

   bence o

   01 Nisan 2012 09:04
  • kaan ;

   banada 1 tane video bulun arkadaşlarımdan kaçmak çok eğlenceli

   01 Nisan 2012 10:50
 • berfin elzem ;

  Çok klasik belki ama , bir çaydanlığı ya da tencereyi içinde sıcak yemek varmış gibi ağır ağır taşıyarak kurbanın yanından geçerken düşmüş gibi yaprak tencereyi/çaydanlığı kurbanın üstüne savurun. Ben çay demliyorum diyerek mutfağa giderseniz ya da çay demlenirken bu işi yaparsanız kurbanı düşürme ihtimaliniz daha fazla :) . Mutfaktaki asıl tencere ya da çaydanlığa benzer bir kabı kullanmaya özen gösterin. Muhtemelen kurbanınız “Yandım Anamm ! ” diyerek bağırmak üzere kendini savuracaktır. Bunu yiyen adam bir daha yer, çünkü ya dolu olursa ihtimali her zaman vardır :) . Hamile kadınlar ile kalp rahatsızlığı olan birine yapmamanızı tavsiye ediyoruz. Sonuçları kötü olabilir. Şakadan sonra en az 10 dakika gülmek garanti ;) (Dipnot: Şaka yapacağım diye, dolu çaydanlığı götürmeyin yanlışlıkla, kurbanı hakikaten yakmayın . )

  01 Nisan 2012 07:17
  • ata ;

   berfin şaka süpermiş

   01 Nisan 2013 19:10
 • Merve ;

  ya daha güzel olabilirdi

  01 Nisan 2012 07:01
  • ahmet ;

   bence olamaz merve

   01 Nisan 2013 11:48
   • berkay ;

    kıza sataşma ahmet o sana karışıyor mu?:(

    01 Nisan 2013 16:09
 • su ;

  ben hiiç beğenmedim daha farklı olsun

  31 Mart 2012 21:54
  • ebru ;

   katılıyorum

   01 Nisan 2013 16:21
 • İclal ;

  Birinin telefonunu alıp iş saatini ileri alın.Sonra adam telefonu alıp saate bakınca koşa koşa işe gider.Sizde ona bakar, arkasından kıs kıs gülersiniz.:D

  31 Mart 2012 19:33
 • aleyna ;

  ben 1 tanesini deniyeceğim bakalım nasıl olacak

  30 Mart 2012 19:41
  • cemre ;

   1 NİSAN ŞAKALARI ÇOOOK KOMİK OLUR

   30 Mart 2012 19:58
   • asya gökkoyun ;

    küfür etme şekerim

    01 Nisan 2012 12:05
    • Nuur ;

     Küfür eden mi var ?

     30 Mart 2013 18:41
     • berrin ;

      aynen

      01 Nisan 2013 11:49